oneplus-3-geekbench

Mayıs 18’de lansmanı planlanan, Haziran başı da satışa çıkması beklenilen OnePlus 3’ün ön Geekbench skorları.

Tek çekirdek 2266, çoklu çekirdek 5012 puan alan OnePlus 3, kod adı RAIN RAIN A3000, yağmur gibi mi yağacak, sel gibi mi önüne alıp götürecek diğer özellikler belli olunca göreceğiz 🙂 İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 820 tabi ki de. Gerçi tabloda hız olarak 1.59GHz gözükmekte, ancak mühendislik örneği olma ihtimali yüksek, 2.15’in altında çıkmaz umarım fiyat kırmak için. Ram’e dikkatinizi çekerim, gerçi alıştık artık, 6GB.

2 Model olma ihtimali yüksek, 4GB/32GB ve 6GB/64GB ve farklı işlemci saat hızları beklenilebilir. Fiyat söylentileri de var. 354$ ve 384$ ! LeEco Le Max 2’ye gerçek rakip olma yolunda. Zuk Z2 Pro bu fiyatların en az 100$ üzerinde olacak gibi. Daha doğrusu piyasayı talep olarak doyurabilen firma bir adım önde olacaktır. Çubuk kraker misali kırılan Mi5’i saymıyorum..

Benim en çok merak ettiğim kısım, artık iç donanım üç aşağı beş yukarı birbirini yakaladı ne de olsa, tasarım nasıl olacak ?.. Ve de tabiki kamera performansı.. Hep beraber göreceğiz..

 

never_settle

[views]

Leave a Reply

8 Yorum - "OnePlus 3 / A3000"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
bLACK
Üye

Şu cihazı imei pasaport vs olmadan alma ihtimalimiz olsa tereddüt etmeden alabilsek cihaz üst düzey oluyor ama alabilmek için kırk takla atıyoruz

android1ick
Ziyaretçi

Piyasada Qualcomm’lara imei yazmayı bulduklarını iddia edenler var, namı diğer Micro(p), bir danışın isterseniz 🙂

bLACK
Üye

Hocam bunların uydurma olduğunu biliyoruz varsa bir yöntem oda buradadır 🙂 ama siz yöntemi bulup uygulayana kadar cihaz eskiyor keşke böyle bir uygulama olmasa

android1ick
Ziyaretçi

Aynen abi, bu imei yasağı asıl bizim belimizi büken.. Vatandaşa her şey yasak, ancak memlekette tüm telefoncular kaçak telefonlara ve çalıntı telefonlara sürekli imei yazmaktalar.. Oneplus 2’ye deneyeceğim bu hafta, olumlu olursa 3’ü de hallederiz. Selamlar.

Yasin Eryılmaz
Üye

Gozum pro 6 dan baskasini gormuyor resmen asik oldum 🙂

android1ick
Ziyaretçi

Ben de çok beğendim Pro 6’yı yalan yok, alın da bir inceleme yapalım Yasin Bey 🙂 Veya ben bulabilirsem inceleyip size paslarım, piyasaya bir çıksın..

Dr. Osman
Ziyaretçi

1.59 islemci hizi umarim daha iyisi ile degisir, batarya ve kameralar hakkinda da bilgiler gelmesini bekleyecegiz tabi ama, sanirim haziran ayi bi oneplus alma ayi olacak 🙂 ha bi de sekli semali de onemli ama, bekleyecegiz…

android1ick
Ziyaretçi

Yalnız bu kadar bekledikten sonra Snapdragon 820’ye geçiş hız olarak başınızı döndürebilir Dr.’um 🙂

%d blogcu bunu beğendi: