Olsun bizim de köprülerimiz ve otobanlarımız ve metromuz ve tüp geçidimiz var.. Bugün lanse edilen Samsung S8 ve S8 Plus’ın satışları hepsini kat ve kat karşılayacak seviyede. Demek ki :Olay asfalt dökmek ile olmuyor, OKU’mak gerekiyor, bilim gerekiyor, Akıl gerekiyor.. Hakkımızda HAYIR’lısı..

 

 

 

 

 

10
Leave a Reply

Please Login to comment
3 Comment threads
7 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
FarukErdal ÖzmenYusuf Cem Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Üye

Merhabalar. Sitenizdeki en güncel Samsung sayfası bu olduğu ve sıkıntımla ilgili başka sayfa göremediğim için buraya yazmak zorunda kaldım. Benim bir Samsung J2 Çift Sim’li cihazım var. Buna Custom ROM yüklemiştim. Kendi kendine kapanma problemlerinden dolayı orijinal ROM’a dönmek istiyorum. İnternette cihazın kodu olan J200H için yaptığım aramalarda Türkiye’ye has orijinal ROM bulamadım. Özellikle referans sitesi olan Sammobile.com’da da farklı bir çok ülke için orijinal ROM varken TR için mevcut değil. Arama sırasında bazı türk web siteleri benim cihaz olan J200H için hem anlatım hem de orijinal ROM paylaşım linki vermişler ama onlara da açıkçası güvenemedim. Sizce ne yapmalıyım ?… Read more »

Erdal Özmen
Üye

Abi acaba s7 ege imei atılabilir mu.. Selamlar kolaylıklar

Yusuf Cem
Üye
Yusuf Cem

Tasarım güzel olmuş malzeme kalitesi de. Bence zirvededir. Denise süper . Kamera ve sistem performansi sanırım en hızlısı ama. Fiyat konusunda bence iPhone 7 serilerinden daha da pahalı olur. Hele mı lg g6 bin fiyatından sonra.