Sony Smartwatch Akıllı Saat Çekilişi

 

Her satıra tıkladığınızda sizi gerekli  sayfaya, sayfalara yönlendirecek, geri döndüğünüzde “Continue” seçeneğini tıklayın ve o satır için hak-hakları kazanmış olacaksınız.


Sony Smartwatch Akıllı Saat Çekilişi !

Sony SmartWatch, Google Play Store’da yer alan Gmail, Outlook uygulamaları indirilerek e-postaların kontrol edilmesine imkan tanıyor.

Sony SmartWatch’ın en güzel özelliklerinden biri de Takvim uygulaması. Takvimde kayıtlı her bildirimi titreyerek Haber veren akıllı saat, ekranına dokunularak detayların görüntülenmesini sağlıyor.

Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarla entegre olan Sony SmartWatch, cep telefonunuza girmenize gerek kalmadan arkadaşlarınızın neler paylaştığını ve tüm iletilerini görebilmenize yardımcı oluyor.

Sony SmartWatch’a Google Play Store üzerinden birçok uygulama akıllı saate indirilebiliyor ve cihaz hem daha kullanışlı hem de daha eğlenceli hale getirilebiliyor. USB kablosuyla şarj olan akıllı saatin gücü en az 1 gün en çok 1 hafta dayanabiliyor. Akıllı saatin ayrıca Bluetooth™ ana sürüm: 3.0 bağlantı özelliği de mevcut.

Gelen aramaları reddetme ya da sessize almayı da sağlayan akıllı kol saati, kulaklık takıldığında telefon görüşmesinin yapılmasına da imkan tanıyor.

Farklı bileklik renk seçeneklerine sahip olan Sony SmartWatch’ı, aynı zamanda müzik çalar olarak kullanmak da mümkün. Sony SmartWatch’ın teknik özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

36 mm x 36 mm, kalınlık: 8 mm
Ana ünite 15,5 gram
26 gram saat kordonu
Çalışma uzaklığı 10 m
Klipsli SmartWatch ana birimi
Siyah saat kordonu + Beyaz kordon hediye
Saat kordonu adaptörü
USB şarj birimi
128 x 128 renkli 1.3 inç OLED ekran

 

2
Leave a Reply

Please Login to comment
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Mrt Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mrt
Üye
Mrt

Çekilişe nasıl katılıyoruz.