P20

Elephone P20, Markanın 3. Kenarsız Telefonu, Adını Helio P20 İşlemcisinden Alıyor

 

Elephone P20

 

Bir Yandan Helio X25 işlemcili P9000 Edge modelini çıkartmaya hazırlanan Elephone firmasının yeni orta üst sınıf modeli P20, MediaTek’in Helio P10 işlemcisinin takipçisi olan P20 ile gelecek. 16nm işlemci yapısı ile gelecek olan P20 performans ve enerji kullanımını daha da üst seviyeye taşıyacak, tabi yine uygun fiyata.

Bu model de kenarsız/yan çubuksuz yapı ile tasarlanmış, ki göze çok hoş geldiği kesin. Kasa ağabeyi gibi metal yapıda, ve güzel renk kombinasyonları devam ediyor. Koyu gri, kırmızı ve siyahın güzel bir birleşimi. Artık o kadar çok sıkıldık ki altın sarısı ve pembe gibi renklerden, bakınız ViVo, bakınız LeEco, bakınız işte.

Açıklamaya göre P20 6GB Ram ve 32GB Rom ile gelecek. Bu sınıf için çıta yükseliyor. Ekran 5.5″ ve FullHD. Üst ve alt et kalınlıkları yine oldukça makul ebatlarda. Bu sefer parmak izi okuyucu arkaya alınmış, ön tarafa kırmızı home tuşu yerleştirilmiş.

2-1-1

 

Kamera departmanı da oldukça iddialı, 12MP ve f/1.7 diyafram açıklığı. Ön taraf artık standartlaşan 8MP. Sensör detayı henüz belli değil. NXP Box AAC hoparlör (iPhone 6S ve Samsung S7’de kullanılan), USB Type-C +NFC.

MediaTek’in yeni nesil hızlı şarj teknolojisi Pump Express+ Elephone P20’de 5 dakikalık şarj ile 4 saatlik konuşma süresi sunacak.

Çin’de arkadaşı olan ? Devlet büyüklerimiz bize yurtdışından telefon alımını yasakladıkları için.. Sevgili büyüklerimiz..

[views]

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x