4291 4 z17 mini

Nubia Türkiye’ye Geliyor !

Dünya devi ZTE firmasının 2012 yılında kurduğu “High-End”, yani yüksek teknolji markası Nubia, resmi distribütör kanalı ile Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliteye geçiyor.

Alternatif marka seven Türk tüketicisinin 2014 yılında tanıştığı Nubia markası her çıkardığı yeni modelde çıtayı yükseltmeyi başarabilen ve özgün tasarımları ile tüm dünyada dikkat çeken genç bir firma, örnek olarak ilk gerçek yan çıtasız model Nubia Z9. Genç olmasına rağmen bir çok teknolojik yeniliği piyasaya ilk olarak sunmayı başaran Nubia, Çin first lady’sinin, yani Çin Cumhurbaşkanı’nın eşinin de kullandığı telefon markası olarak kayıtlara geçmişti.

85

Yüksek teknoloji modeller üretmeyi felsefe edinmiş olan Nubia özellikle fotoğraf çekme konusunda çok iddialı. Bunun yanında tüm modellerindeki Hi-Fi ses özellikleri ve üretim kalitesi de devreye girdiğinde genç kullanıcıların en sevdiği telefon markası olmaya aday.

Tüm bu özellikleri “en kullanıcı dostu” garanti felsefesi ile piyasaya sunmaya hazırlanan resmi distbütör ARANOTA firması Türk telefon piyasasına yeni bir soluk getirmeyi ilke edinmiş olarak hayatına başlıyor. Bu anlamda Nubia ürünleri yurt çapında KVK Teknik Servis garantisi altında kullanıcıları ile buluşacak.

ZTE Nubia Z17 Lite blue perspective

Piyasaya sürülecek ilk model Çin ve Hindistan’dan sonra 3. olarak Türkiye’de satışa sunulacak olan Z17 Mini özel şafak mavisi sürümü. 6GB Ram, 128GB Rom, Qualcomm Snapdragon 653 işlemci ve üst seviye arka çift kamera donanımı  (Sony IMX258) ve 16MP ön selfie kamerası ile kendi fiyat aralığında çok iddialı olacak. Bunun yanında yine 4GB Ram, 64GB Rom, Snapdragon 652‘li siyah ve beyaz modeller de satışa sunulacak.

ZTE Nubia Z17 Lite blue back

Z17 Mini haberimiz

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz, hayırlı olsun Türkiye !..

 

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x