S8

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus

 

Olsun bizim de köprülerimiz ve otobanlarımız ve metromuz ve tüp geçidimiz var.. Bugün lanse edilen Samsung S8 ve S8 Plus’ın satışları hepsini kat ve kat karşılayacak seviyede. Demek ki :Olay asfalt dökmek ile olmuyor, OKU’mak gerekiyor, bilim gerekiyor, Akıl gerekiyor.. Hakkımızda HAYIR’lısı..

 

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

10 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mavi Dunya
5 years ago

Merhabalar.
Sitenizdeki en güncel Samsung sayfası bu olduğu ve sıkıntımla ilgili başka sayfa göremediğim için buraya yazmak zorunda kaldım.
Benim bir Samsung J2 Çift Sim’li cihazım var. Buna Custom ROM yüklemiştim. Kendi kendine kapanma problemlerinden dolayı orijinal ROM’a dönmek istiyorum. İnternette cihazın kodu olan J200H için yaptığım aramalarda Türkiye’ye has orijinal ROM bulamadım. Özellikle referans sitesi olan Sammobile.com’da da farklı bir çok ülke için orijinal ROM varken TR için mevcut değil.
Arama sırasında bazı türk web siteleri benim cihaz olan J200H için hem anlatım hem de orijinal ROM paylaşım linki vermişler ama onlara da açıkçası güvenemedim.
Sizce ne yapmalıyım ? Sizin güvenilir olarak verebileceğiniz bir link var mıdır ?
Teşekkür ederim.

Mavi Dunya
Reply to  Ustabas Osman
5 years ago

Kusura bakmayın cevabınıza bakmayı unutmuşum. Evet dediğiniz gibi “Çift SIM kartlı” modeli. “Telefon durumu” menüsünde “Cihaz Modeli” olarak “SM-J200H” bilgisi var.

Erdal Özmen
7 years ago

Abi acaba s7 ege imei atılabilir mu.. Selamlar kolaylıklar

Yusuf Cem
7 years ago

Tasarım güzel olmuş malzeme kalitesi de. Bence zirvededir. Denise süper . Kamera ve sistem performansi sanırım en hızlısı ama. Fiyat konusunda bence iPhone 7 serilerinden daha da pahalı olur. Hele mı lg g6 bin fiyatından sonra.

Faruk
Reply to  Ustabas Osman
6 years ago

Hocam S8 için imei tamiri mümkün mü bilginiz var mıdır varsa kendi imkanlarımızda altından kalkabilir miyiz?

Faruk
Reply to  Ustabas Osman
6 years ago

Teşekkürler.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x