1 2

Elephone P9000 Edge, Fiyat ve Özellikler Belli Oldu

Elephone P9000 Edge

 

http://www.androidbrick.com/elephone-p9000-edge/

Daha önce haberini yaptığımız Elephone P9000 Edge’nin özellik ve fiyatları belli oldu. 5.7″ ve 2K ekran ile geleceğini belirtmiştik, işlemci Helio X25 olursa iyi olur demiştik, ki öyle oldu. Helio X20’nin hızlandırılmış hali olan X25 gündelik kullanım için en üst seviye telefonlardan aşağı kalır değil. MediaTek olması’nın Türk kullanıcıları için de belli bir avantajı var, karmaşık olmayan yöntemler ile imei tamiri mümkün olacak. Bakınız kopyacılar..

Verilen bilgilere göre P9000 Edge’de ACC tipi hoparlör var, iPhone 6S ve Galaxy S7 Edge’de de aynı teknoloji kullanılıyor. Çift kamera ile gelecek (sensörler henüz belli değil). Kasa yapısı tamamen metalden, kenarsız tasarımı ise zaten en can alıcı noktalardan biri.

P9000 Edge

Son zamanların modası, 2 versiyon olarak çıkacağı gündemde, 4GB ve 6GB’lık Ram ve 32GB/128GB Rom’lar ile, burası biraz saçma olabilir, eğer SD kart girişi yoksa.. Fiyat olarak ise 250$’dan başlayacağı söyleniyor. Bu özellikler için ÇOK iyi bir fiyat, bence.. Umalım da Elephone yine bizi resimler ile yanıltmaz ve telefon piyasaya çıktığında gerçekten kalite kokar ve bu fiyat aralığında, bu tasarım ve renkler ile başa oynar.

2-1

 

Artık Çin’den bu sınıf küçük üreticilerin de atak yapma vakti geldi diye düşünüyorum. Gerçi kağıt üzerinde bize, Türk’lere bir faydası yok, bize telefon almak yasak ! Türk’lüğünü unutan ve kendini Arap zanneden bir zihniyet devam ettikçe ufukta da bir ümit görmek zor..  Keşke zamanında o Çin seddini biz Türk’ler inşa etmiş olsaydık, da bugün rolleri değiştirseydik, bilim adına.. Biz hala OKU’yacağız..  Allah sonumuz hayır etsin..
[views]

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x