201506111504039199

Kablolardan Kurtaran Bluedio H+ Turbine

Aradığımız Bluetooth Kulaklığı Bulduk


Kablosuz Gelecek

Hepimizin bildiği üzere artık kablolardan kurtulmanın vakti geldi de geçiyor bile. Her ne kadar hayatımızın her alanında -doğal olarak- hala kabloların güvenilir yapısına bağımlı olsak da, Geleceğe Dönüş filmindeki gibi uçan manyetik kaykaylarımız vesaire olması gereken zamanlarda, hiç yoktan standart tüketiciler olarak müziğimizi dinlerken özgür olalım.

Ama Bluedio H+ Turbine bize bu özgürlüğü sağlayabiliyor mu?

Bu noktada uzun yıllardır zaten bize hizmet eden bluetooth teknolojisine girmekte fayda var. Son iki yıldır bluetooth hoparlör kullanıcısı biri olarak söylememde sakınca görmüyorum ki, kablosuz bağlantı yöntemlerinin sağladığı fayda ve haz, kesinlikle bir ürünün fiyatını ve şarj problemini az da olsa göz ardı etmemize değecektir.

Üreticilerin yavaş yavaş kulaklık girişlerinden kurtulmaya başlamalarının yanı sıra, artık kablosuz şarj yöntemlerinin iyiden iyiye hayatlarımızda yer etmeye başladığını görmemizle bir nebze daha kablosuz bir geleceğe yakışlaşmış bulunuyoruz. Fakat biz henüz Bluetooth ve WiFi ile avunurken, Energous adlı şirket, kullandığımız aygıtlara monte ettikleri ufak bir alıcı sayesinde bulunduğumuz ortam içindeki bir vericiden “enerji” aktarıp kablosuz şarja yeni bir boyut kazandırmayı başarmış bile. Sadece bir yıl önce 4$ civarında olan borsa değeri şu anda 17$.
Yatırım yapmayı düşünen okuyucularımıza küçük bir bilgi…

Bluedio H+ Turbine

Fiyat ve Performans Demişken

Bluedio H+ Turbine’ın fiyatı şu anda yılbaşı indirimiyle $20,99. Bir de gelin neler vadettiğine bakalım.

 • Güçlü bas rezonansı
  57 mm‘lik gayet geniş sürücüleri sayesinde ve düşük frekanslarda verilebilen yüksek performans ile Bluedio kendi tabiriyle “göğsümüzde hissedeceğimiz” baslar sunuyor. Güçlü baslarının yanında, temiz ve canlı ayrıntıları duymamıza yardımcı oluyor.
 • Bluetooth 4.1 ile sürekli bağlantı, az gecikme ve yüksek verimlilik
  Bu başlıkta üzerinde duracağımız gereken en önemli ayrıntı, kullanım süresi. 4.0’a nazaran %40 daha verimli olan Bluetooth 4.1 teknolojisi ile Bluedio H+ kulaklıklarımız 40 saat müzik dinleme, 45 saat konuşma ve yaklaşık 67 “gün” stand-by süresi tanıyorlar. Ayrıca akustik eko engelleyici ve konuşmalar sırasında gürültü engelleyici de mevcut.
 • Micro SD kart desteği
  32 GB’a kadar kart desteği ile şarkılarımızı yine kablosuz olarak ve Bluetooth’un pilinizi harcamasından endişelenmeden dinleyebiliriz.
 • 3,5 mm giriş
  Eğer “performans neyse ama yine de kablolardan vazgeçemem” diyenlerdensek, 3,5 mm giriş sayesinde bunu yapabiliriz. Veyahut başka bir Bluedio kullanıcısı ile dinlediğiniz şarkıyı paylaşabilirsiniz. (Belirtmekte fayda var, audio kablosu kutu içeriğine dahil değil.)
 • Rahatlık ve kullanışlılık
  Özel olarak üretilmiş yumuşak yapay deriden “supraaural” pedler sayesinde uzun saatler boyunca dinlesek bile ağrı ile karşılaşmıyoruz.
  Supraaural: Kulaklarımızın üzerine oturan modeller.
  Circumaural: Kulaklarımızı tamamıyla kapatıp saran modeller.
 • Kolaylıklar
  Kabloyu kullanırsak, batarya bitme derdinden de kurtulmuş oluyoruz. Ayrıca kulaklıkta 4 farklı dil seçeneği (Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca) mevcut ve eğer dil değişimi yapmak istiyorsak, ses tuşuna ve açma-kapama tuşuna aynı anda basıyoruz. 3 farklı moddan birini (Bluetooth, FM, SD) seçip keyfimize bakabiliriz.

201410180942372874 Bluedio H+ Turbine

 

Son Sözler

Bluedio H+ Turbine hakkında çok fazla iyi yorum var; öyle ki satın alma bağlantısında da görebilirsiniz 4,5 yıldız almış durumda! Bu kategori için oldukça tatmin edici bir performans sergilediğini bir kez daha böylece anlamış oluyoruz.

$59 yerine yalnızca $20,99 

Bluedio H+ Turbine Satın Al

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x